Arabų kalba

Didžioji pasaulio išmintis pirmiausia buvo užrašyta arabų kalba. Tai senovinė kalba, kuri nepakito per kelis šimtmečius. Literatūrinė arabų kalba yra standartinė visų arabų šalių kalba. „E-mokymasis“ siūlo mokytis arabų kalbos pagal Jūsų pageidavimus, individualų grafiką, Jūsų pasirinktoje vietoje. Tai yra puiki galimybė mokytis arabų kalbos neišėjus iš savo namų ar darbo vietos.

Visi užsiėmimai nuo pat pradžios vyksta arabų kalba, o jų turinys pritaikytas pagal individualius mokinio gebėjimus, užimtumo laiką bei asmeninius pageidavimus. Visos pamokos yra individualios, suskirstytos pagal lygius. Tai tikra galimybė tiesiogiai, jau nuo pat pradžios bandyti klausyti, suprasti ir kalbėti arabų kalba.

Šiek tiek mokėdami literatūrinę arabų kalbą ir gyvendami arabų šalyse, jūs lengvai, nededant didelių pastangų, perimsite vietinį dialektą.  O taip pat tai jūsų raktas į gebėjimą skaityti žymius veikalus originalo kalba.

Registruotis
arab-kalba-mokymasis

Verslo arabų kalba

„E-mokymasis“ siūlo verslo arabų kalbos užsiėmimus. Tai gali jums suteikti pranašumų jūsų karjeroje ir versle!

Su mūsų pagalba jūs turite galimybę praturtinti savo arabų kalbos žodyną bei įgyti daugiau praktinių bendravimo įgūdžių tam tikroje verslo srityje. Pasirinkę šią programą, taip pat išmoksite reikalingų gero elgesio taisyklių versle su savo užsienio partneriais arba įmonių vadovais, sužinosite apie šalies kultūrą ir papročius.

Mokėdami arabų kalbą taip pat jūs įgysite privalumų, padėsiančių jums susikurti gerą darbo vietą ir karjerą arabų šalyse arba savo regione.

Pastaba. Šie užsiėmimai skirti tik pažengusiems arba turintiems pagrindus arabų kalboje.

Registruotis
arab-kalba-mokymasis

Egipto dialektas

Egipto dialektas yra labiausiai paplitęs ir populiariausias arabų kalbos dialektas. Dėl savo masinės kultūros įtakos jis yra žinomas visiems arabų pasaulio gyventojams.  Nors dabar radijo ar televizijos laidose yra naudojamas modifikuotas ir modernizuotas klasikinės (literatūrinės) kalbos variantas, kuris gali būti suprantamas visame arabų pasaulyje nuo Įlankos iki Maroko. Visgi Egipto dialektas lieka populiarus ir žinomas visame arabų pasaulyje.

Išsilavinęs ar turintis vidurinį išsilavinimą žmogus praktiškai naudoja dvi labai skirtingas kalbas – tiek literatūrinę arabų kalbą, tiek vietinį arabų kalbos dialektą.

Jei pasirinkote pradėti mokytis nuo dialekto, nesusipažinus su literatūrine arabų kalba bus sunkiau pasiekti akademinio lygio arabų kalbą. O turėdami įgūdžius literatūrinėje arabų kalboje jūs galėsite lengvai perimti bet kokios kitos arabų šalies vietinį dialektą.

Registruotis

arab-kalba-mokymasis

Korano skaitymo taisyklių mokymasis 

„E-mokymasis“  siūlo mokytis teisingo Korano (musulmonų knygos) skaitymo (tadžuido) taisyklių  bei suteikia galimybę mokytis Korano atmintinai (chifz). Taip pat siūlome jau išmoktos Korano dalies ar skyriaus koregavimą Chafs skaitymo būdu.

Jūs išmoksite teisingai ir gražiai skaityti Korano sūras (skyrius). Jūsų mokytojas/-a visada bus šalia, kad galėtų pataisyti ir padėti įveikti sunkumus.

Visi mūsų mokytojai yra diplomuoti al-Azhar universiteto ir turi pripažintą „Idžaz“ sertifikatą. Korano mokėjimas atmintinai yra Pranašo Muchammedo ﷺ tradicija (Sunna) – nors jis pats nemokėjo skaityti, Koraną mokėjo atmintinai! Tai yra ir jo teisingųjų kompanionų bei visų pasaulio musulmonų tradicija.

Taip pat studenta, baigę Korano skaitymo kursą su mūsų mokytojais, gali gauti sertifikatą. Sertifikatas („Idžaza“) – tai mokytojo leidimas mokiniui skleisti ir dalintis įgytomis žiniomis iš savo mokytojo.

Pastaba. Šie užsiėmimai skirti tik pažengusiems arba turintiems pagrindus arabų kalboje.

Registruotis

arab-kalba-mokymasis
[/tab]

Islamo švietimo kursai

Islamo švietimo kursai vykdomi nuotoliniu būdu per svetainę.  Siūlome geriausius darbus skirti Islamo mokymuisi. Šie kursai skriti musulmonams artimiau pažinti islamą, jo istoriją, sužinoti  pranašų gyvenimo istoriją, atrasti musulmonų knygos  – Korano, grožį.

Taip pat  galime  pasiūlyti pradėti ciklą pagal Medinos metodiką, kuri yra tinkama pradedantiesiems. Tuo pačiu metu jūs mokotes ir arabų kalbos pagrindų, ir islamo pagrindų tiesiogiai arabų kalba. Bus paliestos tokios temos, kaip: Akida ir Tauchydas, Fikh,  Pranašo ﷺ  ir jo pasekėjų biografija bei kaip iš to gauti naudos šiuolaikiniame gyvenime ir pan.

Registruotis

arab-kalba-mokymasis

Jei turite papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu : info@islamasvisiems.lt