Kodėl mes?

„E-mokymasis“ jau nuo 2012 metų nuotoliniu būdu vykdo arabų kalbos bei Egipto dialekto kalbų kursus per Skype. Visi dėstytojai baigę žymius Kairo miesto universitetus bei turi 10-ies metų patirtį nuotoliniu būdu mokant užsienio studentus.

Mes siūlom palankias kalbos mokymo kursų kainas, kurios nesumenkina kokybės.

Kalbos kursai skirti visiems, kurie nori išmokti pasirinktą kalbą, įtvirtinti jau turimas arabų kalbos žinias arba sustiprinti šios kalbos įgūdžius. Visi užsiėmimai yra individualūs, atsižvelgiant į studento pageidavimus, pagal jo poreikius ir norus, yra pritaikomas individualus užsiėmimų tvarkaraštis, siekiant geresnių rezultatų. Kartu su dėstytojais yra galimybė pasirinkti atitinkančią mokymosi programą, kurį padeda tobulinti ir formuoti įgytas žinias.

Užsiėmimo metu mūsų dėstytojai naudoja komunikacinį metodą – tokiu būdu peržengiamas kalbos barjeras ir studentas geba kalbėti ir mąstyti arabų kalba. Kalbos kursų laiką ir trukmę galite pasirinkti patys. Šis metodas suteikia tolygų užsiėmimų paskirstymą ir be vargo bei šurmulio leidžia sutelkti dėmesį į mokymąsi.

„E-mokymasis“ siūlo mokytis pagal Jūsų pageidavimus, individualų ir lankstų mokymosi tvarkaraštį, Jūsų pasirinktoje vietoje. Tai yra puiki galimybė mokytis neišėjus iš savo namų ar darbo vietos, ir yra lengvai suderinama su kasdiene veikla.

Mūsų tikslas – būti kartu su jumis nuo pat pradžių, kad galėtumėte nevaržomai pradėti bendrauti arabiškai, o mokymosi procesas vyktų kokybiškai ir produktyviai.

Registruotis

arab-kalba-mokymasis

Jūsų pageidavimai

Literatūrinės arabų ir verslo arabų kalbos, Egipto dialekto mokymasis nuotoliniu būdu

  • Literatūrinės arabų kalbos mokymasis pagal jūsų pageidavimus ir individualų tvarkaraštį.
  • Kvalifikuoti dėstytojai ir gimtosios arabų kalbos kalbininkai iš didžiųjų Kairo miesto universitetų su daugiamete patirtimi mokant užsienio studentus.
  • Arabų kalbos mokymasis tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.
  • Egipto dialekto mokymas ir jo pritaikymas praktiškai.

Registruotis

arab-kalba-mokymasis