Mano MALDA – antrasis islamo stulpas

prayerŠios knygelės paskirtis – padėti išmokti teisingai atlikti maldą – taip, kaip mokė pranašas Muchammedas, tebūnie jam taika ir Viešpaties palaima. Kitais žodžiais sakant, jūsų rankose yra supaprastintas ir iliustruotas vadovas, kuris pažingsniui išmokys atlikti mažąjį apsiprausimą (udū) ir maldą bei paskatins atlikti ją reguliariai.

Norėdami palengvinti mokymąsi, pateikiame ir paruoštukę, į kurią žiūrėdami, pradžioje galite atlikinėti maldą, nebijodami suklysti, o ateityje apsieisite ir be jos.

Kai kurie žodžiai ir veiksmai maldoje turi keletą galimų variantų, įtvirtintų sunnoje, kuria turime sekti ir jos mokytis. Tačiau atsižvelgdami į maldos privalomumą ir būtinumą išmokti ją teisingai atlikti nieko nelaukiant, kaip įmanoma greičiau po islamo priėmimo, šioje knygelėje pateikiame vieną maldos atlikimo būdą. Jį išmokę, galite artimiausiu metu pradėti atlikinėti svarbiausią tikinčiojo pareigą savo Aukčiausiajam – maldą.

Lai Allahas priima šį mūsų kuklų darbą ir atleidžia mums mūsų trūkumus. Jei to panorės Aukščiausiasis, mes labai tikimės,  kad ši knygelė bus jums naudinga.

Šią knygelę  „Mano MALDA” jus galite rasti ir skaityti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Nuoroda į lietuvių kalbą  (Nauja)

Nuoroda į anglų kalbą

Nuoroda į rusų kalbą

„Mano MALDA” paruoštukė  (Nauja)

Kiti šaltiniai:

Išsamų tekstą apie maldos atlikimą, su pagrindžiančiais įrodymais, galima skaityti knygoje „Pranašo maldos aprašymas”, kurią galite rasti internete, paspaudę ant šių nuorodų:

Anglų kalba: „Pranašo maldos aprašymas”

Rusų kalba:  «Описание молитвы Пророка»

Taip pat daugiau apie maldą islame skaitykite mūsų svetainėje, skyrelyje E-mokymasis.

Questions